Menu

Panjur Çit

Panjur Çit

AS GÜVEN Çit Sistemleri  Yapmış Olduğu Ar-ge Çalışmalarından Sonra Türkiye ve  Dünya Piyasasına Yeni Ürünü Olan Panjur Çit'i Piyasaya Sürmenin Gururunu ve Güvenini Yaşıyor. Panjur Çitler 1,2 mm Kalınlığında Galvaniz Saçların Rollform Hattında Hadvelenerek Şekillendirilen Saclardır.

Panjur Bahçe Çiti

Panjur çit uygulamaları noktasında firmamızda, müşteri memnuniyeti adına her zaman birinci sınıf kaliteli malzemelerin kullanılmasına özen gösterilir. Bahçelerin çevrilmesi ya da güvenliğinin sağlanması adına bu tür panur çit uygulamaları sıklıkla kullanılır. Yol kenarları, siteler, sanayi bölgeleri, dekoratif duvar üzerleri ya da tek katlı müstakil evlerde de tercih edilen sistemlerden bir tanesidir. Fiyatları ise kullanıldığı alana göre değişiklik gösterir.

Yeşil Alanların Sınırlarının Belirlenmesine Yardımcı!

Yeşil alanların sınırlarının belirlenmesine yardımcı olan panjur çit uygulamaları, kısa süre içerisinde tamamlanır ve montajı da hemen yapılır. Sınırların belirlenmesine ve aynı zamanda çevre güvenliğinin sağlanmasına destek veren panjur çitler, alüminyum çit sistemleri olarak da karşımıza çıkar.

• Fiyatlar ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız personellerimiz ile görüşebilirsiniz.

• Uzman çalışanlarımız sayesinde merak ettiğiniz tüm sorularınız yanıtlanır ve böylelikle işlemler konusunda daha çok fikir edinebilirsiniz.

• Her zaman ekonomik ve uygun fiyatlara en iyi parçaların hazırlanmasına özen gösterilir.

• Sınırların belirlenmesi sağlanırken estetik bir görünüm yaratılması adına panjur çit uygulamaları her zaman daha çok kullanılır.

Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü Panjur Çit Modelleri !

Panjur bahçe çitleri sistemleri dayanıklı ve aynı zaman uzun ömürlü modeller olarak karşımıza çıkar. Simetrik bir şekilde hazırlanan panjur çitler, aynı zamanda sıcak ve soğuk doğa olaylarına karşı da dayanıklıdır. Montajı aşamasında tüm panjur sacların simetrik ve terazide montajı yapılmaktadır. Direklerin üstleri plastik kapaklar kullanılarak kapatılır.

• Birinci sınıf kaliteli malzemelerden hazırlandığı için kısa süre içerisinde deforme sorunu yaşanmaz.

• Hazırlanan Panjur çit panellerin daha uzun ömürlü olması adına galvaniz sac tan imal edilirler.

• Kurulumu kadar sökülmesi ve aynı zamanda farklı mekanlara taşınması da kolaydır.

Dekoratif Ve Uygun Fiyatlı Olması Nedeniyle Popüler!

Panjur Çitler Dekoratif ve uygun fiyatlı olması nedeniyle panjur çit popülerliğini her geçen gün biraz daha arttırır. Ev, iş yeri ya da bahçe olmak üzere birbirinden farklı mekanlarda kullanıma uygun olan bu tür panjur paneller etkili bir güvenlik sağlanmasına zemin hazırlar. Farklı mekanlarda kullanmak istemeniz halinde ise taşınması son derece pratiktir.

• Uzman çalışanlarımız panjur çit üretimi yaparken her zaman müşterilerin beklentilerini göz önünde tutar.

• Estetik kaygınız varsa ve daha modern bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız değişik model alternatifleri de bulunur.

• Görünümü rahatsız edici olmadığı gibi boyutları ise istekleriniz doğrultusunda hazırlanır.

Sipariş vermeden önce nasıl bir model istediğinizi detaylı olarak belirtmeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde sonuç alabilmeniz adına uzman personeller eksiksiz olarak çalışmalarını sürdürürler.

Hızlı iletisim
  • 0264 277 31 25
  • 0532 357 68 84
  • export@guvencit.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

As Güven Çit

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?