Menu

Hakkımızda

AS GÜVEN PANJUR ÇİT SİSTEMLERİ

AS Güven markasıyla Sakarya’da kurulu tesislerinde üretim yapmakta olan şirketimiz toplam 10.000 m2 alanda kuruludur.

SAC'ın ESTETİK'le BULUŞTUĞU  “GÜVEN”Lİ ADRES

 AS Güven Panjur Çit Sistemleri, çevre güvenlik çit sistemlerinde yüksek kaliteli ve zamanında kesin çözümler sunmak üzere tamamı yerli sermaye ile kurulmuştur. Adapazarı’nda 6.000 m2 kapalı alanda gelişmiş teknolojik makinelerle entegre yapıda üretim yapmakta olan AS Güven; çevre dostu fabrikasında çekme, doğrultma kesme, punta kaynak, otomatik panel hattı, Rollform hattı, galvaniz tel kaplama ve boyama gibi ürün kalitesi ve standardı ile ilgili tüm işlemleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

AS Güven fabrikasında seksen altı takım arkadaşıyla birlikte her türlü müşteri ihtiyacına uygun çözümler üretilmektedir. Misyonumuz içerisinde gittikçe artan ithal mal akımına karşın kaliteli ve üstün hizmetle ürün sunarak ihracat yapmak ve bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

SAC'ın ESTETİK'le BULUŞTUĞU  “GÜVEN”Lİ ADRES

Sektörde ilk TSE’li ürün sunan AS Güven, son dönemde Satış ve Pazarlama ağını genişletmiş başta İstanbul, İzmir, Ankara, Adana’da depo ve bölge satış temsilcilikleri açmış, dağıtım kanalında pek çok toptancı ve uygulamacı firma ile tüm illerimizde bayilikler vasıtasıyla mal ve hizmet sunma kabiliyetine sahip olmuştur. Özellikle Balkanlar ve Türk Cumhuriyetlerinde anahtar teslim projelere imza atmıştır.

Tüm inşaat, toplu konut, bireysel inşaatlar, havaalanı, oyun parkları, spor kompleksleri, askeri savunma sanayi, tarım ve hayvancılık sektörleri gibi her alanın panel çit ile korunmasında başarılı uygulama ekipleriyle fiziksel çözümleri AS GÜVEN ismi ve kalitesiyle sunmaktadır.

AS Güven Panjur Çit Sistemleri, insanların çevre güvenliği konusunda en çok tercih ettiği bir ürünlerin arasındadır.

Diğer Resimler

Whatsapp Destek

As Güven Çit

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?